Patronat medialny

8 marca 2016


Telewizja Polsat planuje spore zmiany w kanale Polsat Sport News, który emituje magazyn sportów walki "Puncher".

Jak informuje serwis Wirtualnemedia.pl Polsat chce przekształcić nadający w naziemnej telewizji cyfrowej kanał sportowy Polsat Sport News w stację Super Polsat. Ma ona nadawać większość ramówki z udogodnieniami dla niepełnosprawnych. Na antenie poza sportem znajdą się filmy czy seriale.

Aktualnie Polsat złożył do KRRiT wniosek o zmianę nazwy oraz charakteru programu na wyspecjalizowany dla osób niepełnosprawnych.

Na razie nie wiadomo, czy i w jakim stopniu ewentualne zmiany mogą wpłynąć na ramówkę stacji i czy program "Puncher" w niej pozostanie. Zapytany o to rzecznik prasowy Polsatu odpowiedział nam, że:

- Dopóki nie ma decyzji KRRiT trudno mówić o szczegółach, jednak oferta sportowa w znacznym stopniu zostanie zachowana.

Warto również nadmienić, że nadawca planuje też w tym roku uruchomić dwa kolejne kanały sportowe Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3, które dostępne będą w płatnej telewizji.

mmabiznes.pl

0 komentarzy